FİBRO GEL

FİBRO GEL

Fibro Gel ,hamamböceği ve karınca mücadelesi için geliştirilmiş en etkili Formulasyon tipi olan jel formunda,bir üründür.
Ürünün ana aktif olan Fipronil, phenylpyrazole grubunda yer alır.Fipronil, çevre için güvenli, geniş spektrumlu ve düşük dozlarda yüksek etkinliğe sahip bir aktiftir.

AKTİF MADDE BİLEŞİMİ
Fipronil %0,05

Fibro Gel, Hamamböceğinin tüm türleri ve karıncalar üzerinde etkilidir. Fibro Gel, diğer insektisit gruplarına karşı bağışıklık
kazanan popülasyona karşı çok etkili yeni generasyon ürünüdür.Firmamız tarafından geliştirilen özel yem katkı formülüyle nemliğini ve çekiciliğini uzun süre korumaktadır.

Kullanılan dolgu maddeleri karıncaları da cezbeder özellikte olduğundan karıncalar üzerinde de yüksek etkinliğe sahiptir. Kokusuz,lekesiz ve kolay uygulanabilir yapıdadır.

Fibro Gel,Domine(zincirleme) etkisi sayesinde; ölen hamamböceklerini ve dışkılarını yiyen hamamböcekleri için de tam kontrol sağlar.

Zararlı Türü
Yaşam Evresi
Uygulama Alanı
ve Şekli
Uygulama
Dozu
Uygulama
Aralığı
Hamamböceği
Nimf ve erginleri
Mutfak tezgahları dolap ve raf arkaları, Elektrik tesisatları banyo ve su boruları Altları, duvar köşeleri ve duvar çatlakları vb yerlere uygulanır. 0,025x2 g/m2
(2 damla jel)
80 gün

Karınca

0,025x2 g/m2 (2 damla jel)

80 gün